wz

 

[Späť | Dopredu ]

na bleskovej návšteve

Posledná júnová nedeľa... na základe výsledkov Progesteronu, naskakuje termín na krytie Briland dog VEGI INNAH. Rozhodnutie na partnera padá opakovať s GINI de Bella Natura - je to osvedčené spojenie. Sú to rodičia Esperanzi Karmapa.
Tak sa sadá do auta smer Urmince pri Topoľčanoch. Pri príprave, Espinka si sadá na svoje miesto spolujazdca a láskavo prosinká o spolucestovanie - návštevu otecka a debatu s mamkou. Berieme, cesta ubieha v pohode, nasleduje prestávka s fotodokumentáciou na Veľkom Poli pod lesíkom a pokračujeme v ceste.
Dedulo - Espinkin gazdík dostáva nápad *** Cezmín***, prepad našej milovanej tvorkyne www. Máme to po ceste. Horné Chlebany tak,  že "Bleskový prepad", i keď sme v časovej tiesni, toto stretnutie je prednenejšie, ako meškanie dohodnuté u Ivana v Urminciach. Zdôrilostne sa predstavujeme, zvítanie priateľov,  pár slov,  fotenie. Tak trochu aj žiarlim, Cezmínka a Espa sa tak správaju k sebe, ako staré dobré priateľky. Možno trochu emócií a slzičky na rozlúčku a lúčenie. Nebolo času ani si porozprávať....možno nabudúce. A ideme smer Urmince (prezradíme, tam majú aj malých Anglických Bulldočkov a veľa šteniatok Yorkshire terierov).
 

U Cezmín pred domom... tá babka má moje sympatie...

U Cezmín pred domom... zvítanie a zoznámenie sa...

Na Veľkom Poli pod lesíkom.. s pánikom sa dá zniesť aj horúčava...

Na Veľkom Poli pod lesíkom... trochu sa schladím..

Na Veľkom Poli pod lesíkom... na sene nie je zle... ale je teplóóó....

U Cezmín pred domom...

Na Veľkom Poli pod lesíkom... trochu osvieženia...

Na Veľkom Poli pod lesíkom... pachtím ako psisko, teplo je riadne...

U Cezmín pred domom... Espinka je už aj smädná...

U Cezmín pred domom...

Na Veľkom Poli pod lesíkom...

Na Veľkom Poli pod lesíkom...

Na Veľkom Poli pod lesíkom.

Cezmín napísala....

Skôr by som sa nazdala smrti, ako toho, že sa u mňa zastaví cestou na vohľady buldočica Espa s Innah zo Šarišských Michalian so svojim pánikom Rudym a jeho kamarátom.

Ďakujem za návštevu, voskový darček a múdre slová v knihe.

Po prvý krát vo svojom živote som videla živého buldoga, doteraz som videla túto rasu psíka len na fotografiách a v TV. Esperanza, domácky zvaná Espa, mi bola hneď od prvého pohľadu sympatická hlavne preto, že má vrásky na tvári ako ja a jej srsť je lesklá ako u ušľachtilého koňa, ku tomu jemná na dotyk...

Príjemné stretnutie so psíkom o ktorom robím webovú stránku a aj pánikom, ktorému tú stránku venujem. Ako som sa dozvedela, tak na výstave v Poľsku znova zvíťazil psík Rudyho a umiestnil sa na tejto Medzinárodnej výstave na 1. mieste

Prajem všetko dobré a ďakujem za milú bleskovú návštevu konanú "pred mojim domom" počas ani nie polhodinky...

 [Späť | Dopredu ]

r.sklenar@sabnet.sk

http://ruda-etuda.czweb.org

http://www.buldog.czweb.org

http://www.rudaetuda.webovka.eu

http://www.rudaetuda.czweb.org

http://ruda-etuda.mysteria.cz

http://www.buldog1.yw.sk

http://www.buldog.yw.sk

Grafika odkaz

 http://www.creationsbydawn.net/graphic/graphic.html